כתבות חמות
Home / עיצוב חדר האמבטיה / מקלחון בהתאמה אישית לדירה מושכרת

מקלחון בהתאמה אישית לדירה מושכרת

רבים מאיתנו מתגוררים בדירות שכורות, בעיקר חברה צעירים וסטודנטים. כאשר אנו מתגוררים בדירות שכורות יש לנו יחס אמביוולנטי לדירות. מצד אחד זוהי לא הדירה שלנו, אנחנו נמצאים שם באופן זמני ואנחנו לא רוצים להשקיע יותר מידי כספים בנכס שהוא לא שלנו. מצד שני אנו בכל זאת מתגוררים שם, לפעמים לתקופות ארוכות וחשוב לנו להרגיש בנוח ובנעימות. מסיבה זו בסופו של דבר אנחנו מחפשים את הפשרה – ההשקעה המינימלית שתביא לנו מקסימום תמורה. מקלחונים בהתאמה אישית הם אחד מאותם הדברים הקטנים שיכולים לשפר לנו את חווית המגורים וגם המחירים הם אינם בשמיים.

מדוע מקלחונים בהתאמה אישית?

היתרון המרכזי של מקלחונים הוא האפשרות לקבל מקלחונים בהתאמה אישית. לכל חדר רחצה יש את המאפיינים שלו מבחינת מבנה החדר. מלבד הצורה של החדר, חדרי האמבטיה גם שונים בגודלם. אלו הן שתי הסיבות העיקריות מדוע צריך מקלחונים בהתאמה אישית. ניתן להתאים אותם בדיוק למקום הפנוי שיש לכם ולמבנה החדר. למשל עבור חדרי רחצה קטנים, כמו שבדרך כלל מוצאים בדירות שכורות, ניתן להתאים מקלחון פינתי. מקלחון זה מתבסס על שני קירות קיימים ותוחם אותם בעזרת קיר ודלת זכוכית. כך אתם גם חוסכים במקום וגם חוסכים בכסף – מכיוון שהמקלחון קטן ועושה שימוש רק בשני לוחות זכוכית ובפחות פרזולים, כך מחירו גם זול יותר.
מעבר לפתרון החסכוני למקלחונים בהתאמה אישית ישנם יתרונות נוספים. הם מסייעים לכם לשמור על הסדר והניקיון בחדר הרחצה שלכם. המים והסבון אינם ניתזים לכל עבר, הם תחומים על ידי קירות המקלחון.
במקרים רבים מי שמתגורר בדירה שכורה מצליח להגיע להסדר עם בעל הדירה במסגרתו ההשקעה במקלחונים תקוזז משכר הדירה, דבר המשתלם לשני הצדדים. אך אם לא הגעתם להסדר שכזה ובעל הדירה אינו מעוניין לספוג את עלות המקלחון, בבוא היום ניתן לפרק אותו ולהרכיבו במקום אחר.

מקלחונים בהתאמה אישית הם פתרון מושלם לדירה שכורה. הם זולים, נוחים לשימוש ובסופו של דבר מעניקים לחדר הרחצה לכם עיצוב חוויתי. בעזרת מקלחונים בהתאמה אישית אתם יכולים להפוך את חדר הרחצה למקום נעים ומפנק לאותם הרגעים המפנקים של החיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *