כתבות חמות
Home / עיצוב חדר האמבטיה / טיפים לתכנון פונקציונלי של חדר האמבטיה

טיפים לתכנון פונקציונלי של חדר האמבטיה

חדר האמבטיה שלכם הוא מקום מיוחד. מצד אחד זוהי הפינה השקטה שלכם, לאותם הרגעים הנעימים שבהם אתם מתפנקים במקלחת חמה ורוצים להרגיש ממש כמו בספא. מצד שני לחדר הרחצה יש את המאפיינים המיוחדים שלו. בגלל השימוש התכוף במים החדר סובל מרטיבות ולחות גבוהה יותר מאשר שאר חדרי הבית. כאשר מתכננים חדר אמבטיה צריך לקחת את הדברים הללו בחשבון. מצד אחד אתם רוצים שהעיצוב יהיה פונקציונלי אך מצד שני אתם לא רוצים לוותר על החוויה העיצובית. אז כיצד ניתן לעשות תכנון פונקציונלי של חדר האמבטיה ואיך מקלחונים בהתאמה אישית יכולים לעזור?

עיצוב חדר אמבטיה פונקציונלי צריך להקפיד על כמה דברים בסיסיים:

פתרונות אחסוןבחדר האמבטיה בדרך כלל מאחסנים מגבות, מוצרי היגיינה אישית ואפילו קוסמטיקה ולפעמים גם חומרי ניקוי הדרושים לניקוי חדר הרחצה. הארונות של חדר האמבטיה עונים על שתי דרישות, הם מאפשרים לשמור על המקום מסודר וגם שומרים על המגבות ושאר הדברים מהמים והלחות.

מעמדים לסבון ושמפוכאשר אתם מתקלחים אתם רוצים את השמפו, הקונדישנר ושאר המוצרים בהם אתם משתמשים בהישג יש. ישנם מעמדים שונים לחדר הרחצה. מומלץ להשתמש במעמדים איכותיים אשר קל לנקות והם עמידים בתנאי המים והלחות.

תיחום אזור הרחצההאמבטיה או הדוש גורמים לנתזי מים המקשים עליכם לשמור על הניקיון בחדר הרחצה ויכולים להרטיב כל דבר בסביבה. ולא רק שהם מפריעים לשמור על הניקיון, הם גם תורמים להיווצרות כתמי אבנית וסבון. מקלחונים בהתאמה אישית יכולים לסייע לכם בתיחום חדר הרחצה.

מקלחונים בהתאמה אישית

שימוש במקלחונים בהתאמה אישית יכול לשנות את כל חווית הרחצה שלכם ולהעניק משמעות אמתית למילה פונקציונלי. המקלחונים תוחמים את אזור הרחצה בקירות זכוכית ומונעים מהמים להתיז לכל עבר. כך רק אזור קטן נרטב וקל יותר לשמור על הניקיון. היתרון השני של מקלחונים בהתאמה אישית הוא שדרוג מראה חדר הרחצהמקלחונים הם אלמנט עיצובי יפה המשפיע על כך החלל.

גם אם נראה לכם שחדר הרחצה שלכם קטן מידי, אתם עדיין יכולים להפיק תועלת ממקלחונים. מכיוון שמדובר במקלחונים בהתאמה אישית ניתן להתאימם לכל גודל ולכל מבנה של חדר רחצה. אם חדר הרחצה גדול ניתן להתאים מקלחון גדול ומרכזי, אשר יכול להתאים אפילו לזוג. אם זה חדר קטן ישנם מקלחונים בהתאמה אישית, בדרך כלל מהסוג הפינתי אשר אינם תופסים הרבה מקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *