כתבות חמות
Home / עיצוב המטבח / המדריך לעיצוב מטבח כפרי

המדריך לעיצוב מטבח כפרי

בין כל סוגי העיצובים למטבח, ישנו אחד שעומד במבחן הזמן. אמנם עם התאמות לתקופה ולשינויים הטכנולוגיים, עיצוב מטבח כפרי הוא פופולרי מאוד. מטבח כפרי הוא מטבח על זמני אשר יכול להשרות אווירה נינוחה וחמימה על כל הבית. אז איך מעצבים מטבח כפרי מבלי לאבד את הפונקציונליות, ואיך לא מוותרים על האותנטיות מבלי לפגוע בחדשנות?

הגישה העיצובית

מטבח כפרי מאפשר לסביבה הטבעית החיצונית להיכנס אל תוך הבית. אחד האמצעים לעשות זאת הוא באמצעות חומרים טבעיים כמו עץ ואבן, רצוי חומרים המגיעים מהסביבה הקרובה על מנת להשיג אותנטיות. למטבח כפרי יש עיצוב שניתן להגדירו כגס או מחוספס, אך אין הוא נופל באיכותו, בסטנדרטים ובפונקציונליות שלו מול מטבחים מודרניים. להפך, ניתן לשלב בעיצוב מטבח כפרי טכנולוגיה ,פתרונות אחסון מתקדמים ופריטי עיצוב מודרניים כמו ברז נשלף למטבח. כך נהנים גם מאווירה חמימה וביתית וגם מחידושים טכנולוגים.

החומרים והצבעים

על מנת להשיג את תחושת הטבע והחמימות הביתית מקובל מאוד להשתמש בעץ מלא עם צבעי אדמה. הוא משתלב היטב עם פרזולי ברזל גסים. ניתן גם להתאים וילונות וטקסטילים מחוספסים ותואמים מבחינת הצבעים הטבעיים. מי שירצה לעדן את העיצוב יכול לעשות זאת בעזרת שילובים של צבעי שמנת וקרם.

פרקטים מעץ יכולים להשתלב מעולה מבחינה עיצובית, אך מי שאינו מעוניין יכול להשתמש בריצוף רגיל, אך בעל טקסטורה וצבע המתאימים לקו העיצובי. כפי שכבר אמרנו, מטבח כפרי צריך לאפשר לחוץ להיכנס פנימה, חלונות גדולים המאפשרים לאור הטבעי להיכנס פנימה ישלימו את האווירה.

אלמנטים מודרניים בעיצוב כפרי

החדשות הטובות הן שעיצוב מטבח כפרי אינו דורש פשרה במוצרים הטכנולוגיים. יצרני מוצרי החשמל, כמו מקררים וכיריים מודעים לביקוש לסגנון כפרי ומציעים מוצרים מודרניים המתאימים מבחינה עיצובית, בצבעם ובעיצובם, לסגנון הכפרי.

ברזים גדולים ובולטים משתלבים היטב בעיצוב מטבח כפרי; מומלץ להשתמש בברז נשלף למטבחהוא משתלב היטב בעיצוב ויש לו רמה פונקציונלית גבוהה (בר נשלף למטבח מסייע לעשות את עבודות המטבח בקלות ובמהירות).

ברז נשלף למטבח הוא דבר חשוב, אך אל תשכחו את פתרונות האחסון. סדר וארגון במטבח הם חשובים מאוד. פתרונות אחסון מתקדמים מאפשרים לכם לשמור על המראה המסודר של המטבח, וגם מסייעים בשימוש היום יומי. בעוד ארונות המטבח שומרים על מראה כפרי חיצוני, בפנים ניתן לשלב פתרונות אחסון מתקדמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *